اختلاف ما با پرسپولیس این تعداد گل نبود، محرومیت برایمان دردسر شد

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، مجتبی سرآسیابی پس از شکست سه بر یک امشب شهرخودرو مقایل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: شرایط فنی این دیدار خیلی خوب بود. به آقای گل محمدی و پرسپولیس تبریک می گویم. جای تماشاگران خالی بود.

اختلاف ما با پرسپولیس این تعداد گل نبود، محرومیت برایمان دردسر شد

وی اضافه کرد: اختلاف پرسپولیس و شهرخودرو این تعداد گل نبود. در ابتدای بازی با کلی که خوردیم شوکه شدیم. یارگیری بازیکنان باعث شد گل بخوریم.

سرآسیابی ادامه داد: وقتی در آستانه این بازی دو بازیکن خیلی خوبمان را محروم می کنند چنین اتفاقاتی هم رخ می دهد. به هر حال بازی دادن به جوانان بها دارد و باید این بها را می دادیم. ما موقعیت های گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در مورد قضاون داور نیز گفت: فکر می کنم داور می توانست بهتر از چیزی که بود قضاوت داشته باشد.

سرمربی شهرخودرو در پاسخ به سوال وبلاگ ساز ویرا، مبنی بر اینکه چرا باشگاه شهرخودرو بارها صحبت از مهندسی شدن بازی های لیگ برتر دارد شرح داد: بحث مهندسی شدن نیست. قطعا این حکم کمیته انضباطی اشتباهات زیادی رخ داده و باید آقایان پاسخگو باشند. فکر می کنم به خاطر حکم سنگین اینچنینی، تعجیل نمی کنند.

وی اضافه کرد: پرونده استوکس درباره تراکتور اینقدر عجله داریم برای اعلام حکم. برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران چنین حکمی را صادر کردند. آقا یحیی دوست و برادر عزیزم است. او را خیلی دوست دارم. اگر صحبتی می کنیم به خاطر احکامی است که آقایان می دهند و شائبه ایجاد می کند. در فشرده ترین بازی ها با دست خالی وارد میدان می شویم و مجبوریم فوتبال باکیفیت انجام دهیم و تبعات نتیجه گیری هم دارد.

سرمربی شهرخودرو مدعی شد: آقایان در پرونده های مشابه کدخدامنشی رفتار کردند و موضوع را پنهان کردند.

وی درباره شرایط شهرخودرو گفت: من شش سال است در خدمت باشگاه شهرخودرو هستم و حالا در قامتی دیگر در باشگاه مبارزه می کنم. شخص آقای حمیداوی خیلی به من لطف دارد. بازی های فشرده ای داشتیم و اتفاقاتی که رخ داد را قبلا بررسی کرده بودیم. همچنان تا زمانیکه به من اعتقاد داشته باشند کارم را ادامه می دهم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اختلاف ما با پرسپولیس این تعداد گل نبود، محرومیت برایمان دردسر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف ما با پرسپولیس این تعداد گل نبود، محرومیت برایمان دردسر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید