بازارویچ: ایران و اردن دعوت ما را به راحتی قبول کردند، تیم ها تمایلی برای آمدن به روسیه ندارند

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، سرمربی تیم ملی بسکتبال روسیه گفت: ایران و اردن دعوت ما را به راحتی قبول کردند و خیلی ساده راضی شدند به روسیه بیایند.

بازارویچ: ایران و اردن دعوت ما را به راحتی قبول کردند، تیم ها تمایلی برای آمدن به روسیه ندارند

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، تیم ملی بسکتبال ایران برای شرکت در یک تورنمنت محبت آمیز در روسیه به سر می برد. این تیم که خود را برای حضور در جام جهانی 2019 چین آماده می نماید در بازی نخست خود در این تورنمنت با نتیجه 111 بر 71 اردن را شکست داد.

سرگئی بازارویچ، سرمربی تیم ملی روسیه در این مورد گفت: اردن تیم خوبی است و حضور آنها در جام جهانی، نشان دهنده همین موضوع است. دلیل پیروزی ما مقابل این تیم با 40 امتیاز اختلاف، شاید آماده نبودن این تیم و بازی خوب ما بود. به عنوان نخستین بازی از این دیدار رضایت دارم.

وی در خصوص حضور تیم های ایران و اردن در تورنمنت بینگو بوم در روسیه گفت: حقیقت این است که ما باید از همه فرصت هایی که پیش می آید برای آماده سازی تیم استفاده کنیم. متاسفانه کشورهای دیگر تمایل زیادی ندارند که به روسیه بیایند. ما دوست داشتیم که چند بازی تدارکاتی در شرق دور داشته باشیم و حریفان خوبی هم برای تیم ملی در نظر گرفتیم ولی هیچکدام برای بازی با ما موافقت نکردند.

بازارویچ که سابقه 10 بازی در NBA را در کارنامه خود دارد، ادامه داد: ما حریفان خود را بر اساس نوع بازی و کیفیت آنها انتخاب کردیم ولی همان طور که گفتم راضی نشدند با ما بازی نمایند. ایران و اردن اما دعوت ما را به راحتی قبول کردند و خیلی ساده راضی شدند به روسیه بیایند.

تیم ملی روسیه در دومین بازی تدارکاتی خود در تورنمنت بینگو بوم از ساعت 14 به وقت محلی به مصاف ایران می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازارویچ: ایران و اردن دعوت ما را به راحتی قبول کردند، تیم ها تمایلی برای آمدن به روسیه ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارویچ: ایران و اردن دعوت ما را به راحتی قبول کردند، تیم ها تمایلی برای آمدن به روسیه ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید