باشگاه ها هشدار جدی سازمان لیگ را بپذیرند

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، فریبرز محمودزاده درباره مسائل باشگاه ها پیش از آغاز لیگ برتر و اینکه به تیم های بدهکار اجازه حضور در لیگ داده نمی گردد، گفت: ریاست فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ورود مستقیمی به این قضیه داشتند تا مسائل حل گردد. در فصل های گذشته سعی کردیم پرونده ها را تسهیل کنیم ولی در جریان فصل مسائلی که ابتدای فصل جنبه مساعدتی دارد گریبان سازمان لیگ و فدراسیون را می گیرد. دستور تاج و بهاروند است که کمیته های فدراسیون و سازمان لیگ سعی کند به این قوانین با احترام بیشتری نگاه کند. در فصل های گذشته در برخی از پرونده های اقتصادی انعطاف بیشتری صورت می گرفت ولی سال جاری اینطور نیست و این باشگاه ها باید هشدار جدی ما را بپذیرند. هر روز در سایت ها و رسانه ها اعلام می کنیم به هیچ عنوان چشم پوشی نخواهیم داشت. تا این لحظه فقط ذوب آهن و سپاهان مشکل ثبت قرارداد ندارند.

باشگاه ها هشدار جدی سازمان لیگ را بپذیرند

وی ادامه داد: حتی صبح روز گذشته سپاهان برای ثبت قرارداد بازیکنانش اقدام کرد. این ساختار منظم سپاهان را می رساند. بقیه باشگاه ها باید به کمیته مشخص وضعیت و کمیته انضباطی مراجعه نمایند. باشگاه های پرهوادار و کم هوادار در جریان باشند فدراسیون در تقابل با هیچ تیمی نیست.

مسئول جابجایی سازمان لیگ با بیان اینکه مکاتبه رسمی با کمیته انضباطی و کمیته مشخص وضعیت برایمان ملاک است، درباره تجهیز شدن استادیوم ها هم یادآور شد: همکاران بنده در حال بازدید از استادیوم ها هستند. واقعاً مشکل داریم. یکی از اصلی ترین ابزارهای آرامش، استادیوم ها هستند. متأسفانه استادیوم های ما در بحث ورود و خروج، جایگاه، بلیت فروشی و امنیت مشکل دارند. اگر استانداردها تا مهلت مشخص شده انجام نگردد، آن تیم دچار مشکل و باشگاه از میزبانی محروم می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باشگاه ها هشدار جدی سازمان لیگ را بپذیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه ها هشدار جدی سازمان لیگ را بپذیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید