بخشی از سود مالکانه زغال سنگ معدن زمستان یورت به استان بازگردد

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، استاندار گلستان با حضور در معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر ضمن گفتگو با کارگران معدن، مسائل آنها را بررسی کرد و خواستار بازگشت بخشی از سود مالکانه زغال سنگ این معدن شد.

بخشی از سود مالکانه زغال سنگ معدن زمستان یورت به استان بازگردد

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، هادی حق شناس در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه بخش ایمنی در معدن برای ما دارای اهمیت زیادی است، اظهار کرد: حدود سه ماه حق و حقوق کارگران معدن پرداخت نشده است. از طریق سازمان تامین اجتماعی و اداره صمت پیگیر شدم که معوقات پرداخت گردد.

وی افزود: زغال سنگ استخراج شده از این معدن برای فراوری به استان دیگر می رود و سود مالکانه به استان برنمی گردد.

حق شناس با اشاره به اینکه کارگران این معدن مجتمع های تفریحی ندارند، گفت: پیگیری می کنم بخشی از سود مالکانه زغال سنگ استخراج شده که به استان دیگری می رود، به گلستان برگردد.

استاندار گلستان در ادامه با اشاره به جبران خسارت های سیل و رانش زمین در استان، شرح داد: تعمیرات حدود 13 هزار منزل مسکونی تا ده روز آینده به اتمام می رسد. بخش عمده ای از واحدهای احداثی نیز تا دی ماه به انتها مرحله سفت کاری خواهند رسید.

حق شناس خاطرنشان کرد: در این شهرستان نیز تعداد 475 واحد تعمیری و 575 واحد احداثی داریم که باید هرچه سریعتر به بهره برداری برسند. نیاز است سفت کاری خانه های بخش نراب به خاطر سرمای زودرس تا قبل از زمستان به اتمام برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بخشی از سود مالکانه زغال سنگ معدن زمستان یورت به استان بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشی از سود مالکانه زغال سنگ معدن زمستان یورت به استان بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید