تامین بودجه شرط بهره برداری از مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، استاندار لرستان گفت: ادامه اجرای طرح فولاد و ذوب آهن ازنا نیازمند تامین اعتبار اقتصادی است که پیگیری می گردد.

تامین بودجه شرط بهره برداری از مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا

به گزارش وبلاگ ساز ویرا آنلاین به نقل از وبلاگ ساز ویرا، سیدموسی خادمی گفت: ادامه اجرای طرح فولاد و ذوب آهن ازنا احتیاجمند تامین اعتبار اقتصادی است که این مهم در رایزنی با سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) پیگیری می گردد.

وی با تاکید بر استقبال استان از مشارکت ایمیدرو در ساخت مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا اضافه کرد: در ادامه پیگیری مسائل صنایع و واحدهای فراوریی استان با دکتر خداداد غریب پور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) رایزنی شده است.

خادمی اظهار کرد: در این نشست، نحوه مشارکت سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا آنالیز شد و انتظار می رود با توجه به مساعدت استان برای فراهم کردن شرایط حضور این شرکت، فعالیت ایمیدرو در مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا محقق گردد.

استاندار لرستان ادامه داد: این طرح با سرمایه گذاری 10 هزارو 350میلیارد ریال و با پیشرفت 80 درصدی در حال تکمیل است که احتیاج به تامین اعتبار دارد و با راه اندازی آن حدود یک هزار و 160 فرصت شغلی ایجاد می گردد.

خادمی اعلام کرد: مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا در فاز نخست با ظرفیت فراوری 1.2 میلیون تن ورق فولادی در سال و در فاز دوم با ظرفیت فراوری 700 هزار تن شمش فولادی به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: همشهری آنلاین

به "تامین بودجه شرط بهره برداری از مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین بودجه شرط بهره برداری از مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید