تعلیق فوتبال ایران باید دست کم در سایت AFC اعلام گردد، سخت گیری ما را افغانستان هم که در جدول است ندارد

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ درباره حذف نام ایران از جدول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی ارائه داد.

تعلیق فوتبال ایران باید دست کم در سایت AFC اعلام گردد، سخت گیری ما را افغانستان هم که در جدول است ندارد

سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ در گفت وگو با ، درباره حذف نام ایران از جدول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد: من اصلا دلیل این موضوع را نمی دانم و تنها احتمالی که برای این حذف نام وجود دارد اشتباه تایپی است. تا جایی که به سازمان لیگ مربوط می گردد هیچ دلیلی برای حذف نام تیم های ایرانی وجود ندارد. البته من همین الان برای یکی از مسئولان AFC پیغامی را ارسال نموده ام که او این پیغام را دیده است، اما با توجه به اینکه اکنون در مالزی ساعت 9 و 10 شب است باید تا ظهر فردا صبر کنیم.

او درباره شائبه ای که درباره احتمال تعلیق فوتبال ایران مطرح شده است، گفت: تا جایی که من می دانم و به وسیله کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال پیگیری کردم نامه ای برای تعلیق فوتبال ایران نیامده است و بر فرض محال اگر قرار باشد این اتفاق بیفتد نام ایران را از جدول لیگ قهرمانان حذف نمی نمایند بلکه با صدور اطلاعیه ای به وسیله سایت فیفا و AFC یا ارسال نامه به فدراسیون این موضوع را اطلاع می دهند.

مهدی درباره مطرح شدن دلایلی مانند صادرنشدن مجوز ورود بانوان به استادیوم ها، مجوز حرفه ای باشگاه ها یا تعیین نبودن زمان دقیق آغاز لیگ به عنوان دلایل تعلیق فوتبال ایران گفت: درباره ورود بانوان که فدراسیون در حال پیگیری موضوع است و بعید می دانم این موضوع صحت داشته باشد. ما تا شهریور برای دریافت مدارک باشگاه ها و آنالیز آن ها نسبت به صدور مجوز حرفه ای زمان داریم و از الان به این دلیل فوتبال ایران را تعلیق می نمایند. درباره سخت گیری هایی هم که ما نسبت به باشگاه ها اعمال نموده ایم هم باید بگویم افغانستان که سطح لیگ آن بسیار پایین تر از ایران است و اینگونه سخت گیری ها را هم اعمال نمی کند در جدول حضور دارد. حال باید تا فردا صبر کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تعلیق فوتبال ایران باید دست کم در سایت AFC اعلام گردد، سخت گیری ما را افغانستان هم که در جدول است ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق فوتبال ایران باید دست کم در سایت AFC اعلام گردد، سخت گیری ما را افغانستان هم که در جدول است ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید