مشخص تکلیف منازل احداثی در زمین های ملی ایلام

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، منازل احداثی سال های گذشته در زمین های ملی شهر های استان ایلام طبق ضوابط و قوانین خاص مشخص تکلیف می شوند.

مشخص تکلیف منازل احداثی در زمین های ملی ایلام

مهندس کاظمی مدیرکل اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام در تبادل نظر با خبرنگار از، از شروع طرح مشخص تکلیف منازل احداثی سال های گذشته در زمین های ملی شهر های استان اطلاع داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در این خصوص گفت: در دو دهه گذشته با توجه به وضعیت استان پس از جنگ تحمیلی و مهاجرت هایی که به شهر های استان وجود داشته است و... متأسفانه ساخت و ساز هایی در اراضی ملی استان بخصوص حاشیه شهر ها اجرا شده است .

وی اضافه نمود: محلات مسکونی که در این اراضی به وجود آمده تا کنون فاقد سند بوده و هر گونه افزایش بنا و مقاوم سازی در این بافت ها ممنوع می باشد و این امر نه فقط در استان ایلام بلکه در تمام کشور وجود دارد.

کاظمی گفت:بخشنامه ها و دستورالعمل هایی در این زمینه صادر شده که این اداره کل در راستای اجرای این بخشنامه ها و ضوابط در جهت مشخص تکلیف این املاک قدم برداشته و هم اکنون این اداره کل در شهر ایلام به وسیله شرکت کارگزار در این زمینه و ادارات راه و شهرسازی شهرستان های ایوان و دهلران در حال تشکیل پرونده و آنالیز شرایط متقاضیان ثبت املاک می باشد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مشخص تکلیف منازل احداثی در زمین های ملی ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف منازل احداثی در زمین های ملی ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید