حمله سیلوا و مارکینیوش به مسی: چرا بعد بازی 6 - 1 ساکت بودی؟

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، بارها شده که داوران به سود او تیم، چه در بارسلونا چه در تیم ملی آرژانتین سوت زده اند و او هیچ حرفی از فساد در داوری نزده است. مسی باخت و باید باختش را قبول کند.

حمله سیلوا و مارکینیوش به مسی: چرا بعد بازی 6 - 1 ساکت بودی؟

حمله سیلوا و مارکینیوش به مسی: چرا بعد بازی 6 - 1 ساکت بودی؟

اظهارات جنجالی لیونل مسی در مورد وجود فساد در قضاوت بازی های کوپا آمه ریکا 2019 و جانبداری داوران این رقابت ها از برزیل میزبان، بازتاب گسترده ای داشته و با واکنش های مختلفی به خصوص از سوی برزیلی ها همراه شده است.

پس از تیته، کاسمیرو و دنی آلوز که هر کدام به شیوه خود به اظهارات مطرح شدن از سوی کاپیتان بارسلونا پاسخ دادند، نوبت به دو مدافع تیم ملی برزیل، مارکینیوش و تیاگو سیلوا رسید که به صورت کنایه آمیز پاسخ مهاجم تیم ملی آرژانتین را بدهند. آنها با یادآوری قضاوت جنجالی بازی تیم های بارسلونا و پاری سن ژرمن در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 18-2017 (دیداری که بارسلونا در نوکمپ آن را با قضاوت جنجالی دنیز آیتکین 6 بر یک برد و باخت 4 بر صفر دور رفت را جبران کرد) مسی را به سکوت در زمانی که اشتباهات داوری به نفع تیم اوست متهم کردند.

مارکینیوش با تأسف آور توصیف کردن اظهارات مسی گفت: اینکه یک بازیکن در سطح مسی که جهان تحسین اش می نماید چنین حرف هایی می زند، باعث تأسف است. بارها شده که داوران به سود او تیم، چه در بارسلونا چه در تیم ملی آرژانتین سوت زده اند و او هیچ حرفی از فساد در داوری نزده است. مسی باخت و باید باختش را قبول کند. ما هم خیلی وقت ها باختیم. سال گذشته در جام جهانی به بلژیک باختیم. آنجا هم ما خوب بازی کردیم اما بلژیک خوب دفاع کرد و بازی را برد. باید جنبه باخت را هم داشت و دانست که چطور آن را پذیرفت.

تیاگو سیلوا، دیگر مدافع پاری سن ژرمن که دو فصل پیش از قضاوت جنجالی آیتکین زخم خورده است نیز در واکنش به اظهارات کاپیتان بارسلونا عنوان نمود: اظهارنظر درباره این موضوع سخت است چون گاهی اوقات بعضی افراد وقتی شکست می خورند، برای سلب مسئولیت از خودشان، بار تقصیرات روی دوش دیگران می گذارند. مسی با نیت بدی آن حرف ها را نزده است. من فکر می کنم که این جملات از دهانش پریده باشد.

سیلوا با ابراز ناراحتی از نوع متهم شدن داوران کوپا از سوی مسی با مضحک توصیف کردن قضاوت دنیز آیتکین در دیدار جنجالی بارسلونا - پاری سن ژرمن در فصل 18-2017 اضافه کرد: باید برای تاریخ احترام قائل بود. اینکه ما روی پیراهن مان 5 ستاره داریم (اشاره به 5 قهرمانی برزیل در جام جهانی) و هیچیک از آنها دزدی نبوده، تصادفی نیست.

منبع: ایران ورزشی

به "حمله سیلوا و مارکینیوش به مسی: چرا بعد بازی 6 - 1 ساکت بودی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سیلوا و مارکینیوش به مسی: چرا بعد بازی 6 - 1 ساکت بودی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید