حیدری: برای برگزاری لیگ نجات غریق تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم، از ایلخان نوری استفاده می کنیم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، رئیس جدید فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: درخصوص برگزاری لیگ نجات غریق تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم و سعی می کنیم لیگ سال گذشته را به خاتمه برسانیم.

حیدری: برای برگزاری لیگ نجات غریق تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم، از ایلخان نوری استفاده می کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ساز ویرا، مهدی حیدری بعد از مجمع انتخاباتی فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: برنامه کوتاه مدت فدراسیون ساماندهی استان ها به منظور آمادگی در سال 1400 است تا برگزاری کوتاه مدت دوره ها را برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد: در برنامه های میان مدت باید بتوانیم دوره های مدرسی را در سال 1400 طراحی کنیم و امیدوارم شرایط کرونا و بسته شدن استخرها بهبود یابد و فعالیت در اماکن آبی هم شروع گردد.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی درخصوص فعالیت ناجیان غریق گفت: درخصوص اماکن آبی تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم و استان هایی که شرایط سفید دارند، استخرها فعالیت کردند، اما در استان هایی که شرایط شان قرمز است، اجازه فعالیت نداریم.

حیدری برنامه چهار ساله فدراسیون را کاهش تعداد غریق در اماکن آبی مطرح نمود و اضافه نمود: تربیت منجیان قوی و زبده از مهمترین برنامه های ما است تا اماکن آبی را ایمن کنیم.

وی درخصوص استفاده از ورزشکاران رشته های دیگر در نجات غریق و غواصی و لزوم توجه و تربیت استعدادهای این رشته گفت: اگر ورزشکارانی که به صورت حرفه ای فعالیت می نمایند و در لیگ رشته های دیگر فعال باشند، قطعا نمی توانند در مسابقات رشته ما فعالیت نمایند. رشته شنا هم جدا از نجات غریق و غواصی نیست. در بعضی مسابقات ما ورزشکاران دوومیدانی فعالیت می نمایند و اگر منعی نداشته باشد، می توانند فعالیت نمایند.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در پاسخ به این سوال که آیا در برنامه های شما استعدادیابی هم هست؟ گفت: صد درصد استعدادیابی در برنامه ما است و با فدراسیون دانش آموزی تفاهم نامه امضا می کنیم تا استعدادیابی کنیم و این مهم حتما با همکاری فدراسیون دانش آموزی اتفاق می افتد.

حیدری درباره برگزاری لیگ نجات غریق گفت: درخصوص برگزاری مسابقات تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم و سعی می کنیم لیگ سال گذشته را به انتها برسانیم.

وی درخصوص حمایت از آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: خیلی از اصناف به صورت کلان از این شرایط آسیب دیدند، اما امیدوارم با حمایت وزارت ورزش بتوانیم بسته های معیشتی و یاری های مومنانه را در جهت یاری انجام بدهیم. از طرفی فدراسیون، نهاد عمومی و غیر دولتی با منابع اقتصادی محدود است و قطعا با سیاست وزارت ورزش، اعطای وام ها را پیگیری می کنم.

رئیس جدید فدراسیون نجات غریق و غواصی درباره ماندن ایلخان نوری به عنوان سرمربی تیم ملی نجات غریق گفت: وی از چهره های خوب و خوش نام نجات غریق است و با توجه به کرسی های بین المللی که دارد، سعی می کنیم از وجودش با حفظ صندلی بهره مند شده و استفاده کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ساز ویرا بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ ساز ویرا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدری: برای برگزاری لیگ نجات غریق تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم، از ایلخان نوری استفاده می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: برای برگزاری لیگ نجات غریق تابع نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم، از ایلخان نوری استفاده می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید