خبرنگاران مربی گیتی پسند: از موقعیت های خود استفاده نکردیم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، اصفهان- خبرنگاران- مربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: در بازی امروز مقابل مقاومت البرز از موقعیت های خود به درستی بهره نبردیم و شکست سنگنی را متحمل شدیم.

خبرنگاران مربی گیتی پسند: از موقعیت های خود استفاده نکردیم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، محمد هاشم زاده عصر روز سه شنبه در جمع وبلاگ ساز ویرا با تبریک پیروزی پنج بر یک به تیم مقاومت البرز اضافه نمود: در این ملاقات بازیکنان ما از فرصت های به دست آمده به خوبی استفاده نکردند و شکست پذیرا شدند.

وی با بیان اینکه دروازبان تیم مقاومت البرز در این ملاقات عملکرد خوبی داشت و باعث پیروزی تیمش شد، گفت : تیم ما در این ملاقات تاکتیک تیمی خوبی داشت ولی در گل زدن با مشکل رو به رو شد.

مربی تیم فوتسال گیتی پسند اضافه نمود: تیم ما در دقایق ابتدای بازی گل خورد و بعد از آن نتوانست گل های خورده را جبران کند با این حال لیگ فوتسال در فصل جاری را نمی توان پیش بینی کرد و همه تیم ها برای بردن در مقابل ما قرار می گیرند.

به گفته هاشم زاده هر تیمی که در زمین بازی زحمت و کوشش بیشتری بکشد پیروز میدان است.

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، تیم فوتسال گیتی پسند در هفته هفتم لیگ برتر ، عصر امروز در استادیوم مخابرات اصفهان میزبان مقاومت البرز بود و با نتیجه پنج بر یک بازی را واگذار کرد.

با این نتیجه تیم مقاوت البرز با 13 امتیاز صدرنشین شد و گیتی پسند اصفهان با 11 امتیاز در رده دوم لیگ برتر فوتسال کشور نهاده شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مربی گیتی پسند: از موقعیت های خود استفاده نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مربی گیتی پسند: از موقعیت های خود استفاده نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید