سایه سنگین ویروس کرونا بر آیفون 9 و ایرپادز ، تولیدات شرکت اپل کاهش می یابد؟

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، این روزها بسیاری از خبرها در سایه ویروس کرونا واقع شده است. ویروسی سنگین و خطرناک که جان دهها تن را نیز گرفته است. اما فارغ از حواشی مرتبط با سلامتی این ویروس به نظر می رسد این ویروس روی محصولات دنیای فناوری نیز سایه ای سنگین افکنده است.

سایه سنگین ویروس کرونا بر آیفون 9 و ایرپادز ، تولیدات شرکت اپل کاهش می یابد؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ویروس کرونا در استان هوبئی (با بیش از 100 مورد تأیید شده) گسترش یافته است ، که استانی در نزدیکی استان هنان و گوانگدونگ است ، هر دو این استان ها میزبان مراکز مهم فراوری اپل هستند.

منابعی مطلع علام نموده اند که این مسائل سلامتی می تواند روی فراوری آیفون 9 و ایرپادز تاثیر بگذارد. اما چگونه؟ دولت چین کارگران را ترغیب می نماید تا در شهرهایی که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار می گیرند در خانه بمانند و در حال حاضر کل شهر ووهان (جایی که گمان می رود منشاء این ویروس است) را قرنطینه نموده اند.

انتظار می رود اپل فراوری انبوه آیفون 9 را در ماه فوریه با هدف رونمایی و فروش این گوشی از ماه مارس شروع کند. این شرکت دارای سیستم منبع تغذیه دوگانه است تا اطمینان حاصل گردد که اگر مسئله ای در خصوص یک کارخانه وجود دارد مانع فراوری یک کارخانه دیگر نمی گردد اما این بار هر دو کارخانه درگیر شده اند. البته احتمالا آیفون 9 همانطور که انتظار می رفت راه اندازی خواهد شد. اما احتمال می رود تعدا عرضه اولیه آن کمتر از حد ایده آل باشد.

منبع: انتخاب

به "سایه سنگین ویروس کرونا بر آیفون 9 و ایرپادز ، تولیدات شرکت اپل کاهش می یابد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایه سنگین ویروس کرونا بر آیفون 9 و ایرپادز ، تولیدات شرکت اپل کاهش می یابد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید