سرویس های هدفمند خوبی زدیم، خاتم کمی ناهماهنگ است

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، تیم والیبال پیکان امروز در هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال با نتیجه 3 بر صفر خاتم اردکان را شکست داد.

سرویس های هدفمند خوبی زدیم، خاتم کمی ناهماهنگ است

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان تهران پس از شکست خاتم در جمع وبلاگ ساز ویرا حاضر شد و گفت: در ست نخست خیلی خوب سرویس زدیم مخصوصا مهرداد شیبانی عملکرد خوبی در سرویس داشت. زمانی که دریافت های تیم خاتم اردکان نرسید این تیم عصبانی شد و توانستیم با امتیاز خوب 25 بر 14 پیروز شویم. در ست دوم آرمات تغییراتی در تیم ایجاد کرد و عملکرد بهتری در دریافت داشتند. بازیکنان ما نیز در این ست به دلیل اشتباهاتشان کمی عصبانی شدند. ما نیز سعی کردیم تغییری در ارنج ایجاد کنیم و از پشت خط زن دوم خود استفاده کردیم که عملکرد خوبی داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: تمرکز خود را به دست آوردیم و پیروز شدیم با زدن سرویس های هدفمند عملکرد خوبی داشتیم. زمانی که سرویس خوب زده شود دفاع و توپگیری نیز خوب انجام می شود. در این چند فاکتور عملکرد خوبی داشتیم.

ترکاشوند درباره تیم خاتم نیز گفت: این تیم بازیکنان با تجربه ای دارد که تجربه بیشتری نسبت به تیم ما دارند. شاید ناهماهنگی بین پاسور و بازیکنان وجود دارد که اگر برطرف شود در نیم فصل دوم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران درباره دلیل خروج یلی از این بازی شرح داد: هم به دلیل آسیب دیدگی بود و نیز یلی ذهنیت بازی در این دیدار را نداشت و به دکتر اعلام کرده بودکه از ناحیه کتف و زانو دچار آسیب است. به هر حال سلامتی بازیکن برای ما مهم است. به همین دلیل او را از بازی بیرون کشیدیم چون از نظر روانی نیز شرایط خوبی نداشت.

وی درباره ایرداتی که به سالن ساپکو وارد می شود، اضافه کرد: در لحظاتی از بازی توپ به سر برخورد می کرد و این برای هر دو تیم بود. تمرینات ما در این سالن نیز مانند سایر تیم ها در روز قبل از مسابقه در این سالن تمرین می کنیم و در روز مسابقه نیز در این سالن حضور داریم. شرایط هر دو تیم برابر است و اینگونه نیست که ما هر روز در این سالن تمرین و عادت کرده باشیم.

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، مسعود آرمات پس از شکست مقابل پیکان جوابگوی سوال وبلاگ ساز ویرا نشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرویس های هدفمند خوبی زدیم، خاتم کمی ناهماهنگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس های هدفمند خوبی زدیم، خاتم کمی ناهماهنگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید