شهرداری تهران طرح تفصیلی مناطق جنوبی پایتخت را در اولویت اجرایی قرار دهد، فک پلمپ 35 خانه پلاک قرمز

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب گفت: شهرداری طرح تفصیلی را در مناطق شوش، مولوی، هرندی و بازار را در اولویت اجرایی خود قرار دهد.

شهرداری تهران طرح تفصیلی مناطق جنوبی پایتخت را در اولویت اجرایی قرار دهد، فک پلمپ 35 خانه پلاک قرمز

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه تا به امروز 35 خانه پلاک قرمز فک پلمپ شده است، گفت: این منازل براساس قانون پلمپ شده بود و از یک به یک آن موادمخدر از خرده فروشان خریداری کرده بودیم و این منازل محل توزیع موادمخدر بود.

وی اضافه کرد: پس از فک پلمپ شدن این منازل، باز هم این خانه ها به پاتوق مواد فروشان برای مصرف و توزیع موادمخدر شده است وباید فکری برای آن کرد.

سرهنگ بخشنده با بیان این که قوانین ما در این حوزه باید بازنگری و اصلاح شود، شرح داد: سازمان های متولی مانند شهرداری طرح تفصیلی را در مناطق شوش، مولوی، هرندی و بازار را در اولویت قرار دهد و آن را اجرایی کند تا یک سرو سامانی به وضعیت این مناطق داده شود و شاهد جولان معتادان در این محدوده نباشیم.

وی اضافه کرد: وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی در بحث مراکز DIC ها ورود پیدا کنند و جا نمایی های جدید را برای این مراکز تعیین کنند، تمرکز این مراکز در یک محدوده جاذبه پذیر است و باعث می شود که معتاد های شهر های اطراف برای تامین قرص های متادون و سرنگ خود به این محلات مراجعه کنند، لذا باید این مراکز در سطح شهر پخش شوند و در کنار یکدیگر متمرکز نشوند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه ما مخالف درمان معتادان نیستیم، گفت: متاسفانه علی رغم ارجاع پیشنهاد های پلیس به سازمان های دخیل مبنی بر جابه جایی وجانمایی مراکز DIC این موضوع را اهمیت نداده و تاکنون فعالیتی در این حوزه از سوی مراجع ذی صلاح مشاهده نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شهرداری تهران طرح تفصیلی مناطق جنوبی پایتخت را در اولویت اجرایی قرار دهد، فک پلمپ 35 خانه پلاک قرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری تهران طرح تفصیلی مناطق جنوبی پایتخت را در اولویت اجرایی قرار دهد، فک پلمپ 35 خانه پلاک قرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید