شیوه جدید تلکه کردن مردم با برچسب زنی بر روی لوازم خانگی، پلمب واحد صنفی متخلف در امین حضور

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، افرادی برای کسب سود بیشتر اقدام به برچسب زنی برند های معروف بر روی محصولات بی کیفیت می کنند.

شیوه جدید تلکه کردن مردم با برچسب زنی بر روی لوازم خانگی، پلمب واحد صنفی متخلف در امین حضور

به گزارش خبرنگار ، مدتی است فیلم کوتاهی در فضای مجازی توسط کاربران در حال انتشار است مبنی بر اینکه فردی در یکی از مراکز تجاری سه راه امین حضور تهران در حال تعویض برچسب لوازم خانگی درجه 2 و 3 با برچسب لوازم خانگی درجه یک و نصب آن بر روی محصولات است و قیمت کالا ها را 2 برابر قیمت واقعی شان می کند.

حسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره تغییر برچسب برند های محصولات، گفت: این موضوع مصداق شاخص تخلف در کسب است.

وی اضافه نمود: در صورت مشاهده ماموران گشت تعزیرات حکومتی، علاوه بر پلمب واحد صنفی، از نظر قانون پس از استخراج ما به التفاوت مبلغ ریالی تخلف انجام شده، متخلفان 2 تا 5 برابر جریمه اقتصادی خواهند شد.

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران شرح داد: اخیرا نیز با همکاری اتحادیه لوازم خانگی و پلیس امنیت اقتصادی، برابر ماده 28 نظام صنفی یکی از واحد های فروش لوازم خانگی در منطقه امین حضور که اقدام به تخلف های مختلف کرده بود با دستور قضایی پلمب شد.

ایزدی از شهروندان تهرانی خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از سوی واحد های صنفی و فروشگاهی، موارد را به سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند تا به موضوع مورد نظر رسیدگی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شیوه جدید تلکه کردن مردم با برچسب زنی بر روی لوازم خانگی، پلمب واحد صنفی متخلف در امین حضور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه جدید تلکه کردن مردم با برچسب زنی بر روی لوازم خانگی، پلمب واحد صنفی متخلف در امین حضور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید