فتاحی: طرفداران سپاهان حاضر بودند بازی 3 بر صفر گردد اما بدون آن ها بازی نکنیم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، رضا فتاحی می گوید حاضر بودیم سپاهان 2 روز یک بار بازی کند ولی این ملاقات لغو و به روزی دیگری موکول گردد تا طرفداران سپاهان بتوانند به ورزشگاه بیایند.

فتاحی: طرفداران سپاهان حاضر بودند بازی 3 بر صفر گردد اما بدون آن ها بازی نکنیم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، فتاحی، سرپرست سپاهان در مورد حواشی پیش از ملاقات تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما از سازمان لیگ درخواست کردیم بازی را لغو نمایند اما به ما گفتند باید بازی کنیم. اگر بازی با استقلال در جام حذفی را به خاطر آلودگی هوا و سلامت طرفداران و بازیکنان لغو کردند، می توانستند برای این ملاقات هم همین کار را انجام دهند.

او ادامه داد: ما از سازمان لیگ خواستیم این بازی را به روزی که استقلال قرار است ملاقات معوقه اش را با فولاد برگزار کند، موکول کنیم زیرا شرایط هر 3 تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس شبیه به هم است. حتی ما حاضر بودیم 2 یا 3 روز یک بار بازی کنیم و این به خاطر طرفداران مان بود اما به ما اعلام کردند که حتما باید در زمین حاضر شویم. ما از ساعت 2 و به علت تجمع طرفدارانمان در هتل حبس بودیم و حتی آن ها حاضر بودند که بازی 3 بر صفر به نفع رقیب گردد. برگزاری این بازی بدون تماشاگر ظلمی در حق سپاهان است اما مجبور شدیم تن به آن دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فتاحی: طرفداران سپاهان حاضر بودند بازی 3 بر صفر گردد اما بدون آن ها بازی نکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: طرفداران سپاهان حاضر بودند بازی 3 بر صفر گردد اما بدون آن ها بازی نکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید