فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، فراز امامعلی، مهاجم تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد، بدشانسی از این تیم دور گردد و شاگردان مجید جلالی در هفته های آتی نتایج خوبی را کسب نمایند.

فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم

فراز امامعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساز ویرا با اشاره به شکست تیمش برابر نفت مسجد سلیمان گفت: ما برای برد به مسجد سلیمان رفته بودیم، ولی متأسفانه به هدف مان نرسیدیم. آنها بیشتر رو به بازی فیزیکی آوردند و هدف شان این بود که از اندک فرصت های شان نهایت استفاده را ببرند. بعد از اینکه گل خوردیم، برای جبران نتیجه خیلی کوشش کردیم، ولی به هدف مان نرسیدیم. وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد طبیعتاً شرایط روحی بازیکنان به هم می ریزد و این موضوع هم در نتایج تأثیرگذار است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا پیکان در پنج بازی اخیر شکست خورده است؟، تأکید کرد: ما واقعاً بدشانس هستیم. به عنوان مثال در بازی با پرسپولیس از حریف مان تا دقیقه 72 جلو بودیم و روی اشتباهات فردی باختیم. به هرحال در فوتبال هر تیم یا هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند، ولی مسئله مهم بدشانسی تیم ماست و امیدوارم که این بدشانسی دست از سرمان بردارد.

امامعلی در واکنش به اینکه خیلی ها معتقدند پیکان با بن بست فنی و تاکتیکی روبرو شده است، گفت: من یک بازیکن هستم و نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم. این مسائل به کادر فنی مربوط می گردد در ضمن مربیان ما همیشه کوشش می نمایند تا تیم نتیجه بگیرد. مطمئن باشید این شرایط برای تیم ما تغییر خواهد نمود و در بازی بعدی باید همه چیز را جبران کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در انتها توضیح داد: ما در بازی با نساجی محکوم به برد هستیم و باید این شرایط را تغییر دهیم. مطمئن باشید کوشش می کنیم تا در این بازی سه امتیاز را بگیریم. خودمان هم از این شرایط ناراحت هستیم و باید باخت های اخیر را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید