معرفی برترین های گلف کشور در مسجدسلیمان

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، خبرنگاران/خوزستان رقابت های گلف کشور در رده های سنی بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی مسجدسلیمان برگزار گردید.

معرفی برترین های گلف کشور در مسجدسلیمان

این رقابت ها از روز چهارشنبه به مدت سه روز به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان برگزار گردید که در رده بزرگسالان سجاد کرم پور، سعید براتی و محمد شیخ زاده به ترتیب عنوان های اول تا سوم را کسب کردند. همگی این نفرات از خوزستان بودند.

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، در رده سنی پیشکسوتان نیز منوچهر نصیری و محمدرضا شینی به ترتیب مقام های اول و دوم دست پیدا کردند و فهد دریس و شاپور شینی به صورت مشترک سوم شدند. همگی این نفرات نیز از خوزستان بودند.

70 نفر از سراسر کشور در این رقابت ها حضور داشتند و رییس هیات گلف خوزستان، رییس هیات گلف مسجدسلیمان و مربی تیم ملی زیر 23 سال، از نزدیک نظاره گر این رقابت ها بودند.

در حاشیه این رقابت ها از حمیدرضا شهنی به عنوان نفر اول مسابقات مچ پلی (تک حذفی) گلف در آذرماه تقدیر شد.

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، در مراسم اختتامیه نیز پیغام حمید عزیزی، رییس فدراسیون گلف توسط جهاد زرگانی عضو کمیته رسانه های این فدراسیون قرائت شد. رییس فدراسیون از اقدام هیات مسجدسلیمان در میزبانی از این مسابقات در شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی قدردانی کرد.

همچنین رضا علیجانی رییس هیات گلف خوزستان ضمن تقدیر از هیات مسجدسلیمان، گفت: از برگزاری چنین رویدادهایی که می تواند گلف بازان کشور را دور هم جمع کند، حمایت می کنیم و همواره هیات مسجدسلیمان دست ما را گرفته است.

ابوذر شجاعی رییس هیات مسجدسلیمان نیز گفت: خوشحالیم که میزبان گلف بازان سراسر کشور بودیم. مسابقات را به صورتی برگزار کردیم که گلف بازان تمام استان بتوانند شرکت نمایند و اگر در ادامه شرایط از بابت کرونا بهتر گردد، مجددا میزبان مسابقات کشوری خواهیم بود.

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، گودرز مولایی سرمربی تیم ملی زیر 23 سال، مطرح کرد: واقعا بازیکنان خوبی از کرمان، تهران و آذربایجان شرقی در این رویداد حضور داشتند که واقعا پا به پای گلف بازان خوزستانی کوشش کردند. سطح مسابقات در هر دو رده سنی خوب بود و امیدوارم همواره در چنین مسابقاتی بازیکنان خوبی مطرح شوند. سطح مسابقات در حدی بود که تا روز پایانی نفرات برتر معین نبودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معرفی برترین های گلف کشور در مسجدسلیمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برترین های گلف کشور در مسجدسلیمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید