مورینیو: راهنمایی تاتنهام سخت است، اما من خوشحالم

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، ژوزه مورینیو تایید کرد که کار در تاتنهام سخت است، اما او در شمال لندن خشنود است و نسبت به آینده امیدوار و هیجانزده است.

مورینیو: راهنمایی تاتنهام سخت است، اما من خوشحالم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساز ویرا، مورینیو سه ماه قبل و پس از برکناری مائوریسیو پوچتینو، جانشین این مربی روی نیمکت تاتنهام شد. در آن موقع این تیم لندنی در میانه نیمه پایینی جدول حضور داشت و 14 امتیاز با تیم چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله گرفته بود. در طول این مدت مورینیو پیروز شد تیمش را به رتبه پنجم جدول رده بندی و فاصله 4 امتیازی با چلسی رده چهارمی برساند.

با این حال شایعاتی پیرامون درگیری مربی پرتغالی با تعدادی از ستاره های تیمش نیز به گوش می رسد. او در مصاحبه با اسکای اسپرت در این باره گفت: برخلاف برخی افراد که دوست دارند مدام در اخبار باشند و حرف هایی بزنند که درست نیست، من واقعا در این باشگاه خرسند هستم. شما به اندازه ای من را می شناسید که بدانید که واقعا خرسند هستم.

شرایط سخت است؟ بله، اما اگر سخت نباشد پس کار من نیست. من بازیکنان و شخصیتشان را دوست دارم. رابطه ای که با آن ها دارم را بسیار دوست دارم. اگر چهره ناراحتی از من می بینید به خاطر نتیجه بد است. من نمی توانم خودم را تغییر دهم. این من هستم. واقعیت این است که من خرسندم و در انتظار اتفاقات پیش رو هستم و حتی در انتظار اتفاقات فصل آینده هستم. می خواهم در جولای کارم در کنار این بازیکنان شروع کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مورینیو: راهنمایی تاتنهام سخت است، اما من خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: راهنمایی تاتنهام سخت است، اما من خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید