هجوم شبانه گوسفندان به شهری در ترکیه

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، هجوم شبانه صد ها گوسفند به خیابان های شهری در ترکیه صحنه ای عجیب را رقم زد.

هجوم شبانه گوسفندان به شهری در ترکیه

به گزارش باشگاه وبلاگ ساز ویرا، چند ماهی از شیوع کرونا در دنیا می گذرد. این ویروس که تا به امروز در 212 کشور دنیا گزارش شده بیش از 3741000 تن به آن مبتلا شده اند که 258000 تن از مبتلایان جان خود را از دست داده اند. پس از شیوع گسترده کرونا در بسیاری از کشور های دنیا، قرنطینه سراسری اعلام شد.

با شروع قرنطینه و ماندن شهروندان در خانه ها در حالی که خیابان ها خالی از انسان شده بود، این حیوانات بودند که به شهر ها سرازیر شدند. از رویت اسب آبی در خیابان های کشور نپال تا پرسه پنگوئن ها در خیابان های خلوت کیپ تاون آفریقای جنوبی.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است هجوم شبانه صد ها گوسفند به خیابان های یکی از شهر های کشور ترکیه را به تصویر می کشد. در این ویدئوی کوتاه 11 ثانیه ای که توسط یک خبرنگار محلی با نام رجیب سویلو در توئیتر منتشر شده هجوم گله ای گوسفندان به شهر سامسون را نشان می دهد. در این ویدئو صد ها گوسفند در حال پرسه زدن در یکی از خیابان های این شهر دیده می شوند.

این خبرنگار ویدئو مورد نظر را با شرح هجوم گله ای گوسفندان به شهر سامسون ترکیه در زمان قرنطینه کرونایی در توئیتر به اشتراک گذاشت. این ویدئو که به ویدئویی داغ تبدیل شده تا به امروز بیش از 5.3 میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش طنز کابران همراه بود. در حالی که بعضی به طنز هجوم گوسفندان به شهر را نشانه ای از خیزش حیوانات دانستند بعضی دیگر نیز حضور آن ها را در شهر نشانه یاری به شهروندان در اداره شهر ها در غیاب آن ها توصیف کردند.

منبع: عصر ایران

به "هجوم شبانه گوسفندان به شهری در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجوم شبانه گوسفندان به شهری در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید