شرایط اصلاح طلب ها در انتخابات مجلس ، عارف نام نمی کند

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، عضو فراکسیون امید درباره کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات مجلس، گفت: بعید می دانم که او برای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.

شرایط اصلاح طلب ها در انتخابات مجلس ، عارف نام نمی کند

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، جلال میرزایی امید در تبادل نظر با مهر، در پاسخ به این سوال که آیا شورای عالی سیاستگذاری از شما برای ثبت نام در انتخابات مجلس دعوت نموده است؟ گفت: شورای عالی سیاستگذاری از هیچ یک از اصلاح طلبان به صورت خاص برای ثبت نام در انتخابات مجلس دعوت ننموده است.

وی در مورد طرح سرا، اضافه کرد: به نظر من طرح سرا موجب از بین رفتن دلسردی چهره های شاخص اصلاح طلبی خواهد شد. بعضی چهره های اصلاح طلب احساس می نمایند که در معین چهره های شاخص اصلاح طلبی کنار گذاشته می شوند و فقط بعضی افراد در این خصوص تصمیم می گیرند.

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: طرح سرا این مشکل را از بین برده و موجب تقویت پایگاه اجتماعی جریان اصلاح طلبی می گردد.

میرزایی در مورد کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات مجلس گفت: بعید می دانم که او برای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.

  • 6066 نفر برای انتخابات مجلس داوطلب شده اند
  • فیلم | داماد روحانی در انتخابات ثبت نام کرد | از پدر زنم اجازه گرفتم

وی با بیان اینکه باید تعامل مجلس با نهادهای نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی افزایش یابد، اضافه کرد: تا زمانی که رابطه مجلس با نهادهای نظارتی و امنیتی تقویت نگردد، نمی تواند به وظیفه اصلی خود که وظیفه نظارتی و مقابله با فساد است، عمل کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: در حال حاضر نمایندگان ارتباطی با هیچ یک از نهادهای نظارتی ندارند و در جریان مسائل نیستند به همین دلیل نمی توانند نظارت درستی بر عملکرد مدیران و وزرا داشته باشند و عمدتاً مجلس در بعد نظارتی به وسیله گزارشات ارباب رجوع و مردم ورود می نماید.

میرزایی با انتقاد از فرایند قانونگذاری در مجلس، گفت: این نوع قانونگذاری مسئله ای از مسائل کشور حل نمی نماید. مجلس باید قوانینی وضع کند که در زندگی روزمره شهفرایندان تاثیری ملموس داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرایط اصلاح طلب ها در انتخابات مجلس ، عارف نام نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اصلاح طلب ها در انتخابات مجلس ، عارف نام نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید