کریمی تنها ملی پوش استقلال که وارد مذاکره نشده است

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته 5 بازیکن ملی پوش داشت که هر 5 نفر قراردادشان در سرانجام فصل با این تیم به اتمام رسیده است.

کریمی تنها ملی پوش استقلال که وارد مذاکره نشده است

سید حسین حسینی و وریا غفوری نزدیک ترین ملی پوشان استقلال به تمدید با این تیم هستند و حتی گفته می گردد پیش قرارداد این دو هم تهیه شده و توافقات لازم نیز به عمل آمده است.

روزبه چشمی هم بعد از آنکه گفته می شد پیشنهاداتی از کشور قطر دارد، آمادگی اش برای تمدید قرارداد با این تیم را ابراز داشت.

علیرغم اینکه پژمان منتظری در اظهار نظری رسمی عدم علاقه اش برای ادامه همکاری با استقلال را اعلام نموده بود، اما بعضی از مدیران این مجموعه فعالیت هایی را برای منصرف کردن منتظری بابت جدایی از جمع آبی پوشان انجام می دهند.

علی کریمی پنجمین ملی پوش آبی پوشان است که رسماً اعلام نموده پیشنهاداتی از کشورهای عربی و یک کشور اروپایی داشته و برنامه ای برای ادامه کار با استقلال ندارد.

در مقابل هم تاکنون استقلالی ها برنامه ای برای تمدید قرارداد با این ملی پوش اعلام ننموده اند تا تعیین گردد دور ترین ملی پوش از تمدید قرارداد با این تیم، علی کریمی هافبک میانی آنها در فصل گذشته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کریمی تنها ملی پوش استقلال که وارد مذاکره نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی تنها ملی پوش استقلال که وارد مذاکره نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید