کولاکوویچ:کارایی لازم برای برد را نداشتیم، پیروزی حق آمریکا بود

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، سرمربی تیم ملی والیبال گفت: حضور معروف از ابتدا در زمین نشان داد که ما به دنبال برد هستیم اما متاسفانه امشب کارایی لازم برای برد را نداشتیم.

کولاکوویچ:کارایی لازم برای برد را نداشتیم، پیروزی حق آمریکا بود

به گزارش وبلاگ ساز ویرا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی بعد از شکست 3 بر صفر برابر آمریکا در آخرین دیدار مرحله مقدماتی لیگ ملت ها گفت: برای برد وارد میدان شدیم اما آمریکا تیم بهتری از ما بود و ما شکست خوردیم. حضور معروف از ابتدا در زمین نشان داد که ما به دنبال برد هستیم اما متاسفانه امشب کارایی لازم برای برد را نداشتیم. آمریکا در این مسابقه نمایش بهتری از ما داشت و سرویس های بسیار خوبی زد و باید بگویم برد، حق این تیم بود.

او در ادامه اظهار داشت: من و افروزی البته خرسند هستیم زیرا امشب هیچ بازیکنی مصدوم نشد. چهار مصدوم داریم که البته مصدومیت آنها خیلی حاد نیست و به همین دلیل امروز ریسک نکردیم و از دیگر بازیکنان بهره بردیم. خوشبختانه آنها به دور نهایی در شیکاگو می رسند.

سرمربی تیم ملی در خاتمه صحبت های خود مطرح کرد: 7 روز تا آغاز رقابت در شیکاگو فرصت داریم و باید با تمرین تیم را برای این مسابقات آماده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کولاکوویچ:کارایی لازم برای برد را نداشتیم، پیروزی حق آمریکا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ:کارایی لازم برای برد را نداشتیم، پیروزی حق آمریکا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید