کونته: ما احتیاج به تمرین داریم، نه این همه بازی محبت آمیز فشرده، پریشیچ برای پستی که مدنظرم بود مناسب نیست

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از باخت مقابل منچستریونایتد در اولین بازی دو تیم در جام قهرمانان اروپا، نکات مثبت و منفی عملکرد تیمش را برشمرد.

کونته: ما احتیاج به تمرین داریم، نه این همه بازی محبت آمیز فشرده، پریشیچ برای پستی که مدنظرم بود مناسب نیست

به گزارش وبلاگ ساز ویرا، تیم فوتبال اینتر امروز (شنبه) در نخستین دیدارش تورنمنت محبت آمیز جام قهرمانان بین المللی در سنگاپور با نتیجه یک بر صفر مغلوب منچستریونایتد شد.

پس از این بازی که اولین شکست نراتزوری با راهنمایی آنتونیو کونته رقم خورد و در آن اینتر نمایش نسبتاً ضعیفی ارائه کرد، سرمربی ایتالیایی نراتزوری به وبلاگ ساز ویرا گفت: در خصوص نکات مثبت این بازی باید بگویم که من در بازی بازیکنانم تعهد و مسئولیت پذیری دیدم. داشتن چنین فاکتوری در این مقطع از اردو که اوضاع اصلاً آسان نیست و ما جلسات تمرینی بسیار فشرده ای داشته ایم واقعاً مهم است.

کونته اضافه نمود: با این حال باید قبول کرد که تیم ما در زمینه حفظ توپ و پرس حریف احتیاج به پیشرفت دارد اما این ها فاکتورهایی هستند که اجرایی شدن شان بعد از تنها چند روز از شروع تمرینات خیلی سخت است. خوشبختانه تیم ما بنیان خوبی دارد که می توانیم بر پایه آن برنامه های مان پیاده کنیم. ما باید روی همه حوزه ها کار کنیم. هنوز زمان زیادی برای رفع کردن ضعف هایی که در این بازی داشتیم، باقی مانده است. ما نه تنها باید چنین بازی هایی انجام دهیم بلکه برای پیشرفت باید تمرین کنیم تا بتوانیم درک بهتری از آنچه در بازی ها می گذرند داشته باشیم.

کونته در ادامه اعتراف غیرمنتظره ای در خصوص یکی از بازیکنان تیمش انجام داد. او گفت: ایوان پریشیچ برای پستی که من برایش مد نظر داشتم، مناسب نیست پس الان تنها جایی که می توانم از او استفاده کنم در فاز حمله است. ما داریم روی سیستم بازی مناسب برای تیم کار می کنیم اما بازخورد هایی که تا الان گرفته ام مثبت نبوده است. فکر نمی کنم پریشیج برای پستی که می خواهم بازیکن مناسبی باشد. دالبرت اما در جناح چپ خوب و پرتلاش نشان داد. می دانستیم که در بازی های پیش فصل تیم ها معمولاً به دردسر می افتند چون کارهای زیادی هست که باید انجام گردد و زمان کافی برای تمرکز روی تمرینات وجود ندارد. در همین حال ما زمان کافی برای ریکاوری مابین بازی های مان هم نداریم. ما واقعاً احتیاج نداریم که این تعداد بازی را به صورت فشرده انجام دهیم بلکه بهتر این است که این زمان را به تمرینات مان اختصاص دهیم تا شرایط بازی را بهتر درک کنیم.

کونته در خاتمه بازی در حال گپ زدن با پل پوگبا هافبک منچستریونایتد و هم تیمی اش روملو لوکاکو بازیکنی که اینتر به شدت مترصد جذب اوست رؤیت شد. او در پاسخ به این سؤال که آیا هنوز به جذب لوکاکو امیدوار است، گفت: اینکه الان درباره بازیکن منچستریونایتد حرف بزنیم کار درستی نیست. ما باید برای این باشگاه احترام قائل باشیم، همینطور برای بازیکنانی که الان در تیم مان داریم. من دیروز گفتم که لوکاکو بازیکنی است که دوستش دارم. من او را دوست دارم چون فکر می کنم که می تواند سطح کیفی بازی مان را ارتقا دهد اما امید و علاقه من فقط یک بخش از ماجرا است و در بخش دیگر باید دید که باشگاه برای جذب او چه کار می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: ما احتیاج به تمرین داریم، نه این همه بازی محبت آمیز فشرده، پریشیچ برای پستی که مدنظرم بود مناسب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: ما احتیاج به تمرین داریم، نه این همه بازی محبت آمیز فشرده، پریشیچ برای پستی که مدنظرم بود مناسب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید