51 روحانی مستقر در کردستان به اردوی آموزشی قم اعزام شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت الاسلام مختار کرمی اظهارکرد: این کارگاه آموزشی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شده است.

51 روحانی مستقر در کردستان به اردوی آموزشی قم اعزام شدند

وی با اشاره به اینکه 51 روحانی مستقر در این کارگاه های آموزشی مشارکت کردند، اضافه کرد: این کارگاه ها با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار گردید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان به دوره های آموزشی و موضوعات کارگاه های قم اشاره نمود و ادامه داد: اصول کلی و مشاوره، احکام مبتلا به وقف، ایجاد انگیزه در خصوص وقف جدید، پاسخ به شبهات فقهی و حقوقی وقف، کودک و نوجوان، اخلاق کاربردی، آسیب شناسی اجتماعی و اصول کلی اجرای برنامه چند رسانه ای از جمله عناوین کارگاه های آموزشی در اردوی آموزشی قم بود که برای روحانیون مستقر استان کردستان برگزار گردید.

حجت الاسلام کرمی یادآور شد: دوره های آموزشی یاد شده به مدت سه روز برگزار گردید و اساتیدی همچون حجت الاسلام نظری، حجت الاسلام اسدپور، حجت الاسلام میرهاشم حسینی و حجت الاسلام ضیاء در این کارگاه ها به آموزش و تدریس موضوعات یاد شده پرداختند.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی را احتیاج امروز روحانیون و مبلغین دانست و بیان نمود: این کارگاه ها برای توانمندسازی مبلغین امری لازم است و در طول سال به همت اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان به عنوان یکی از اولویت های کاری مدنظر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "51 روحانی مستقر در کردستان به اردوی آموزشی قم اعزام شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "51 روحانی مستقر در کردستان به اردوی آموزشی قم اعزام شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید