علم و تکنولوژی

23 بیمارستان بزرگ کشور در نمایشگاه پارس حاضر هستند

به گزارش خبرنگاران، امید حقیقت ظهر یکشنبه در نشست خبری نمایشگاه گردشگری پارس اضافه نمود: گردشگری سلامت همواره باید در اولویت قرار گیرد که در این راستا 23 بیمارستان بزرگ کشور در نمایشگاه حاضر می شوند.

15 اردیبهشت 1398

تشویق محسن مسلمان و برانکو در روز خلوت آزادی

به گزارش خبرنگاران، دیدار فوتبال تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان از ساعت 16:15 امروز در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

11 اردیبهشت 1398

تشکیل دبیر خانه دائمی تاب آوری در برابر حوادث در مجمع شهرداران آسیایی

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از پیشنهاد تشکیل دبیر خانه کمیته های دائمی تاب آوری در برابر حوادث در مجمع شهرهای آسیایی اطلاع داد.

8 اردیبهشت 1398

فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم

فراز امامعلی، مهاجم تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد، بدشانسی از این تیم دور گردد و شاگردان مجید جلالی در هفته های آتی نتایج خوبی را کسب نمایند.

8 اردیبهشت 1398

جدال تیم های متحول شده در اهواز

به گزارش خبرنگاران ، هفته چهاردهم لیگ برتر چهارشنبه با انجام یک بازی مهم پیگیری می گردد. در این بازی فولاد خوزستان میزبان ذوب آهن است تا شاهد دو تیمی باشیم که به تازگی دست به تغییر کادرفنی زده اند و می خواهند به موفقیت برسند. البته فریسات در فولاد خوزستان...

31 فروردین 1398

وقتی مردم جور خودروساز را می کشند

این روزها به دلیل نگرانی هایی که نسبت به آلودگی هوا در تهران و سایر کلانشهرها وجود دارد، آنالیز قوانین و طرح های کاهش آلودگی هوا از جمله قانون هوای پاک و طرح کاهش (LEZ) مورد توجه بیشتری گرفته؛ گرچه اجرای این قوانین خبر خوشی است که حداقل تاثیر آن در کاهش...

28 فروردین 1398

استقبال 50 هزار نفری از تمرین بوکا (ویدیو

شنبه شب بازی برگشت فینال جام لیبرتادورس بین بوکاجونیورز و ریورپلاته، دو تیم آرژانتینی برگزار می گردد و بوئنس آیرس از چند روز پیش به استقبال این بازی رفته.

26 فروردین 1398

شروع عملیات اخراج گرو و نویمار

باشگاه استقلال عملیات اخراج گرو و نویمایر را استارت زده و قصد دارد به زودی پیشنهاد خود را برای جدایی بی دردسر به این دو بازیکن خارجی ارائه دهد. آیا آن ها راضی به جدایی بی قید و شرط می شوند؟

23 فروردین 1398

واکنش رئیس سازمان بازرسی به تهدید فیفا و AFC درباره تعلیق فوتبال ایران: قانون را کامل اجرا می کنیم

ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، به تهدید فیفا و AFC درخصوص احتمال تعلیق فوتبال ایران با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگی واکنش نشان داد.

16 فروردین 1398

فرهاد مجیدی بهترین گزینه برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است

محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بعد از حمایت هایی که وزارت ورزش و جوانان از تیم پرسپولیس پس از رسیدن این تیم به فینال آسیا انجام داد، این شائبه پیش آمد که چون فرزند وزیر پرسپولیسی است، وزارتخانه از این تیم حمایت نموده و استقلال را تخریب نموده است....

12 فروردین 1398