بازی رایانه ای و کنسول بازی

معرفی یک بازی مبارزه ای جذاب بنام؛ Super Smash Bros. Ultimate

بازی Super Smash Bros. Ultimate با شعار Everyone is Here در بازار تبلیغ شد و وقتی شما با این شعار به سراغ مخاطبان خود می آیید یعنی هر چه از قدیم در این مجموعه با آن خاطره داشته اید در این نسخه به طور تمام و کمال حاضر است.

9 تیر 1398

هشتمین برد سولشر با منچستر: قربانی این بار آرسنال بود

هشتمین برد سولشر با منچستر: قربانی این بار آرسنال بود

12 خرداد 1398

تشویق محسن مسلمان و برانکو در روز خلوت آزادی

به گزارش خبرنگاران، دیدار فوتبال تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان از ساعت 16:15 امروز در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

11 اردیبهشت 1398

فراز امامعلی: امیدوارم بدشانسی دست از سر پیکان بردارد، من نباید در مورد مسائل فنی حرف بزنم

فراز امامعلی، مهاجم تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد، بدشانسی از این تیم دور گردد و شاگردان مجید جلالی در هفته های آتی نتایج خوبی را کسب نمایند.

8 اردیبهشت 1398

جدال تیم های متحول شده در اهواز

به گزارش خبرنگاران ، هفته چهاردهم لیگ برتر چهارشنبه با انجام یک بازی مهم پیگیری می گردد. در این بازی فولاد خوزستان میزبان ذوب آهن است تا شاهد دو تیمی باشیم که به تازگی دست به تغییر کادرفنی زده اند و می خواهند به موفقیت برسند. البته فریسات در فولاد خوزستان...

31 فروردین 1398

استقبال 50 هزار نفری از تمرین بوکا (ویدیو

شنبه شب بازی برگشت فینال جام لیبرتادورس بین بوکاجونیورز و ریورپلاته، دو تیم آرژانتینی برگزار می گردد و بوئنس آیرس از چند روز پیش به استقبال این بازی رفته.

26 فروردین 1398

شروع عملیات اخراج گرو و نویمار

باشگاه استقلال عملیات اخراج گرو و نویمایر را استارت زده و قصد دارد به زودی پیشنهاد خود را برای جدایی بی دردسر به این دو بازیکن خارجی ارائه دهد. آیا آن ها راضی به جدایی بی قید و شرط می شوند؟

23 فروردین 1398

فرهاد مجیدی بهترین گزینه برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است

محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بعد از حمایت هایی که وزارت ورزش و جوانان از تیم پرسپولیس پس از رسیدن این تیم به فینال آسیا انجام داد، این شائبه پیش آمد که چون فرزند وزیر پرسپولیسی است، وزارتخانه از این تیم حمایت نموده و استقلال را تخریب نموده است....

12 فروردین 1398